TOPLU YEMEK HİZMETLERİMİZ

Firmamız; İzmir' de Taşıma Yemek, Yerinde Üretim ve Catering hizmetlerinin hepsinde TS EN ISO 22000:2005 belgesinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Firmamızın tamamını kapsayan bu belgeler ile; "Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi" alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

• YERİNDE HİZMET
Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde ÖVÜNÇ YEMEK personeli tarafından gerçekleştirilir.

Proje müdürlerimiz; yerinde toplu yemek hizmet projesi uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır.

Personelin devamlılığından eğitimine, hijyeninden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A'dan Z'ye herşeyden sorumludur. Övünç Yemek aşçılar tarafından hazırlanan aylık tabldot menüleri firmamızın mutfağında servise hazırlanır.
• TAŞIMA YEMEK ( TABLDOT )

Taşıma yemek hizmeti, ÖVÜNÇ YEMEĞİN Bornova' daki toplu yemek üretim mutfağında verilmektedir.

ÖVÜNÇ YEMEK lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan "A" kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur.

Tabldot Menüsü; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır.

Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar tabldot üretiminin tüm süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Toplu Yemek Üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olması bizim için vazgeçilmezdir.

• CATERING

ÖVÜNÇ YEMEK olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.